Konkurs za poziciju: Saradnik/ca na projektu - Arhitekta

Oglas za posao

18. Nov 2020.

Ekumenska humanitarna organizacija je jedna od vodećih organizacija civilnog društva u Srbiji koja kroz praktično delovanje tj. pisanje i realizovanje projekata, doprinosi izgradnji pravednog društva u kome se poštuju različitosti.

Ciljne grupe EHO-a su sve ranjive i marginalizovane grupe čija su ljudska prava narušena i/ili su diskriminisane.

Tražimo saradnika/cu na projektu - ARHITEKTU, na određen period u trajanju od 12 meseci. Početak radnog angažovanja bi bio decembar 2020. – decembar 2021.

Mesto rada: Terenski rad na lokacijama Sremska Mitrovica, Ruma, Pećinci, rad od kuće kao i povremeno rad u kancelarijam EHO centra u Novom Sadu, na adresi Ćirila i Metodija 21.

Opis posla:

  • Učestvovanje u realizaciji projekta;
  • Obavljanje terenskih poslova na projektu;
  • Prikupljanje neophodnih podataka od povratničkih porodica o njima i njihovim kućama;
  • Izrađivanje potrebnih skica, fotografija i crteža za predviđene građevinske radove, komisije i izveštaje;
  • Izrađivanje predmera i predračuna za nabavku građevinskog materijala i radova;
  • Praćenje i kontrolisanje građevinskih radova koji izvode/organizuju same porodice: izgradnju septičkih jama, izrada temelja, zidanje kupatila, postavljanje plafona, zamena prozora i vrata, popravke krova i sl., kao i radove angažovanih podizvođača za kanalizacione, vodovodne i elekto radove i postavljanje pločica;
  • Davanje instrukcija osobama/porodicama koje učestvuju u projektu, u vezi izvođenja građevinskih radova, i to u svim fazama;
  • Pružanje usluga konsultacija i savetovanja u oblasti građevinskih radova;
  • Prikupljanje informacija i izrađivanje analiza i izveštaja o projektnim aktivnostima vezanim za građevinske radove na unapređenju uslova stanovanja i daje predloge za eventualne izmene i dalji razvoj projektnih aktivnosti;
  • Pružanje neophodne logističke podrške na terenu; po potrebi komuniciranje sa isporučiocima građevinskog materijala;

Prikupljanje dokumentacije koja je potrebna za praćenje i ocenu projektnih aktivnosti (statistički podaci, izveštaji, zapisnici, fotografije i sl.).

Od kandidata očekujemo:

  • Odgovarajuće obrazovanje: Visoka stručnu spremu – ARHITEKTA
  • Potrebno radno iskustvo od minimalno 1 (jedne) godine u oblasti izvođenja objekta
  • Poželjno je iskustvo u radu u humanitarnim ili razvojinim organizacijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Aktivno korišćenje računara i poznavanja rada u MS Office-u, AutoCAD-u
  • Vozačka dozvola B kategorije i posedovanje sopstvenog vozila za terenski rad
  • Senzibilisanost za rad sa ranjivim društvenim grupama
  • Spremnost na dalje usavršavanje

Nudimo Vam:

  • Pozitivnu radnu atmosferu i radno okruženje
  • Rad na izazovnim projektima
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i daljeg učenja
  • Podršku u radu od strane koordinatora/ke projekta

Kandidati koji su zainteresovani da se pridruže našem timu i smatraju da ispunjavanju uslove ovog konkursa, mogu da pošalju svoj CV i motivaciono pismo na imejl adresu: konkurs@ehons.org

Nakon pregleda pristiglih biografija, kontaktiraćemo samo kandidate koji prođu u naredni krug selekcije.